Medycyna estetyczna
Zabiegi medyczne oraz zdrowie

Moja ukryta lista VA ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Czasami czuję, że mogę zatonąć pod ciężarem tych nazw. Z upływem czasu ciężar listy wyrównuje mnie. To uniemożliwia mi bycie zbyt pewnym czegokolwiek, a jednocześnie powstrzymuje mnie od wahania się, by zaufać mojemu instynktowi. Moja ukryta lista przypomina mi jedne z najlepszych, jakie możemy zaoferować pacjentom, których życie zostało w pełni wykorzystane – i zostały ulepszone dzięki opiece VA. Pacjenci, dla których śmierć nie była bolesna, przerażająca lub nieoczekiwana, ale po prostu nieuchronny koniec opowieści dobrze powiedziany. Wielu z tych pacjentów, o ile jestem przekonany, nie żyłoby tak długo i tak dobrze bez siatki bezpieczeństwa opieki VA.
Moja ukryta lista jest pełna opowieści i jest skarbnicą historii. Dla mnie i wielu moich współpracowników praca w VA ma większe znaczenie z każdym mijającym rokiem. Za mojego zawodowego życia będziemy świadkami śmierci ostatniego weterana II wojny światowej. Opowieści o zimnych nocach w Korei Północnej staną się mniej liczne, dopóki oni też nie zostaną uciszeni. Zamieszanie i chaos Wietnamu będą się rozrastały. Blizny widoczne i niewidzialne mogą się leczyć wraz z upływem czasu, ale pozostaną w pamięci na mojej ukrytej liście.
Nie mam wątpliwości, że mój pierwszy pacjent z VA jest już martwy, podobnie jak wielu innych, których spotkałem jako praktykant. Chciałbym móc mu powiedzieć, ile mi dał, kiedy wyciągnął drugą rękę.
Nigdzie indziej niż w VA nie czułem tak wiele, że byłem częścią czegoś większego niż ja. Troszczymy się o tego, kto poniesie bitwę w systemie, który ze względu na wszystkie swoje niedole pozostaje pojedynczą obecnością w zagmatwanej mozaice opieki medycznej, jaką jest medycyna amerykańska. Wejdź do systemu medycznego VA i wiesz, że krytyczne dane medyczne są dostępne dla każdego dostawcy w każdym szpitalu VA w kraju w sposób niewyobrażalny w sektorze prywatnym; wiesz, że opieka dostarczana w systemie VA często spełnia lub przewyższa standardy jakości w sektorze prywatnym.1 Wiesz ponadto, że ty i osoba siedząca obok ciebie w poczekalni otrzymacie taki sam poziom opieki, ponieważ nie jest tajemniczym i zmiennym ubezpieczycielem, z którym należy się liczyć pod koniec wizyty.
Nie wiem, co się stało w Phoenix czy gdzie indziej, co kryją te ukryte listy, jaki smutek tam tkwi. Chciałabym, aby osoby zgłaszające ten skandal zrobiły więcej, aby oddzielić kwestie dostępu do opieki od problemów związanych z jakością opieki. Wiem, że w całym kraju lekarze, którzy trenowali w VA lub którzy zdecydowali się przeżyć swoją karierę medyczną z VA, mają swoje własne ukryte listy, niezatarte wspomnienia mężczyzn i kobiet, którzy powierzyli nam swoją opiekę. Pracujmy dalej dla nich.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora i niekoniecznie odzwierciedlają opinie VA.
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 4 czerwca 2014 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Veterans Affairs Healthcare System, San Diego i University of California, San Diego – oba w San Diego.

Materiał uzupełniający
Odniesienie (1)
Ross JS, Keyhani S, Keenan PS, i in. Korzystanie z zalecanych usług opieki ambulatoryjnej: czy różnica w jakości Veterans Affairs zwęża się. Arch Intern Med 2008; 168: 950-958
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Komentarze (46)
[hasła pokrewne: cennik leczenia zębów, medycyna estetyczna lodz, triamcynolon ]
[więcej w: przychodnia salus, alfa pvp skutki uboczne, stomatolog mokotów ]

Tags: , ,

No Responses to “Moja ukryta lista VA ad”

 1. Crash Test Says:

  to nie jabłka, ażeby można je było spożywać w dowolnej ilości

 2. Tymoteusz Says:

  [..] Cytowany fragment: firma cateringowa[...]

 3. Crash Override Says:

  Tętniak mózgu objawy niepozorne

 4. Jokers Grin Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu suplementy[...]

 5. Nicola Says:

  mój problem polega na tym, ze mam lekkie nadciśnienie

Powiązane tematy z artykułem: alfa pvp skutki uboczne przychodnia salus stomatolog mokotów