Medycyna estetyczna
Zabiegi medyczne oraz zdrowie

Poprawa opieki zdrowotnej nad weteranami – moment na wodę dla VA ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Na pytanie, jak bardzo prawdopodobne jest, że powrócą oni do centrum medycznego VA w celu leczenia ambulatoryjnego, weterani zareagowali z wynikiem 95 na 100, co wskazuje na duże prawdopodobieństwo powrotu do opieki. Te rozbieżne wyniki – systemowe problemy z dostępem, ale konkurencyjne wyniki w zakresie jakości i mierników zadowolenia – mogą odzwierciedlać różne losy weteranów, którzy zostali ustanowieni w opiece, a ci, którzy nie byli. Jakość i zadowolenie są częściej mierzone wśród pacjentów, którym udało się uzyskać bieżącą opiekę, niż wśród osób, u których występują sporadyczne interakcje w służbie zdrowia. Ogromna większość weteranów nie korzysta z VA do opieki zdrowotnej. Wielu z tych weteranów ma dostęp do opieki zdrowotnej poprzez prywatny zasięg lub inne programy rządowe, ale niektórzy nie. Według Amerykańskiego Badania Społecznego z 2010 r. Ponad milion weteranów nie był objęty ubezpieczeniem zdrowotnym, chociaż ustawa o przystępnej cenie zmniejszy tę liczbę. Nieubezpieczeni weterani i inni na marginesie obecnego systemu zasługują na dostęp do tej samej wysokiej jakości opieki zdrowotnej, jak weterani, którzy mają siedzibę w opiece.
Niektóre kluczowe reformy mogą pomóc zapewnić, że obecny kryzys VA stymuluje poprawę opieki nad weteranami. W najbliższym czasie należy zająć się planowaniem i innymi ograniczeniami dostępu, być może poprzez wdrożenie zespołów szybkiego reagowania, które w razie potrzeby wymagają zewnętrznej wiedzy technicznej. Następnie należy przezwyciężyć ograniczenia wydajności, potencjalnie poprzez przejęcie części 9 miliardów dolarów zaproponowanych lekarzom podstawowej opieki zdrowotnej w budżecie prezydenta Obamy na rok 2015 i związanie go z personelem placówek VA. Należy również zwrócić uwagę na przyciąganie dodatkowych klinicystów do obszarów o wysokim popycie i zawieranie umów między VA a specjalistami w akademickich placówkach medycznych. Ponadto można dokonać przeglądu podstawowych miar wydajności, mając na uwadze rygorystyczne porównywanie dostępu, zdrowia populacji i wskaźników kosztów z innymi wiodącymi zintegrowanymi systemami dostarczania, a także upowszechnianie wyników i najlepszych praktyk.
Wreszcie, nowe przywództwo dobrze by się stało, aby przyjąć przemyślane podejście do transformacji kultury VA, szczególnie w zakresie komunikacji pomiędzy lokalnymi placówkami a centralą administracyjną. Jeśli doktor Jeffrey Murawsky, kandydat prezydenta na podsekretarza stanu zdrowia, zostanie zatwierdzony przez Senat, on i sekretarz Sloan Gibson będą musieli zachować morale, inicjując uzasadnione obroty w zarządzaniu i personelu.
Kongres zastanawia się już nad kilkoma kluczowymi zmianami. Ustawa o odpowiedzialności zarządczej VA z 2014 r., Którą wprowadzili Republikanie, a ostatnio przegłosowała Izbę głosami w wysokości od 390 do 33, dałaby sekretarzowi ds. VA większą swobodę odejścia od najwyższych stanowisk kierowniczych. Bardziej wszechstronna ustawa wprowadzona przez senatora Bernie Sandersa (I-VT) obejmowałaby ten przepis, jednocześnie ułatwiając weteranom dostęp do społeczności i innych federalnych dostawców usług opieki zdrowotnej, upoważniając VA do zawarcia 27 umów dzierżawy obiektów medycznych i zapewniając awaryjne finansowanie dla VA, aby zatrudniać więcej lekarzy i innych pracowników służby zdrowia.
VA jest historyczną instytucją o długiej tradycji zapewniania opieki byłym członkom służby wojskowej
[hasła pokrewne: medycyna po dyplomie pediatria, ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci, ginekolog endokrynolog warszawa ]
[przypisy: encyklopedia zdrowia, badania prenatalne koszt, aktualne wystepowanie grzybow ]

Tags: , ,

No Responses to “Poprawa opieki zdrowotnej nad weteranami – moment na wodę dla VA ad”

 1. Kazimierz Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu zielona herbata[...]

 2. Klara Says:

  Nie wiem kto to pisal ale do konca sie z tym nie zgadzam

 3. Kill Switch Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do dentysta Kraków[...]

 4. Olga Says:

  W efekcie okazało się, że to rzadki, złośliwy nowotwór

Powiązane tematy z artykułem: aktualne wystepowanie grzybow badania prenatalne koszt encyklopedia zdrowia