Medycyna estetyczna
Zabiegi medyczne oraz zdrowie

Poza tradycyjnym płatnikiem – rola CMS w poprawie zdrowia populacji ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Niektóre zarządzane organizacje opiekuńcze, na przykład, obejmują kaski rowerowe i foteliki samochodowe lub udział osób rejestrujących się w programie zapobiegania cukrzycy YMCA lub programie March of Dimes Baby and Me: Tobacco Free. Inne organizacje, poprzez sponsoring, granty i partnerstwa, inwestują w wsparcie mieszkaniowe, inicjatywy na rzecz zatrudnienia, programy alfabetyzacji i usługi w celu przezwyciężenia braku bezpieczeństwa żywnościowego. Medicaid, partnerstwo między państwami i CMS, historycznie opłacało niemedyczne usługi wsparcia, takie jak transport, edukacja zdrowotna, doradztwo i wsparcie społecznościowe, mające na celu zaradzenie niektórym przyczynom złego stanu zdrowia. Zrzeczenia się i projekty demonstracyjne dają państwom możliwości rozszerzenia korzyści i włączenia większej liczby strategii upstream. Na przykład, pod jego zniesieniem, Vermont obejmuje opiekę dzienną dla niemowląt matek uzależniających substancje, zapewniając wzbogacone środowisko dla promowania zdrowego rozwoju dziecka.
Nasza inicjatywa State Innovation Models (SIM) wymaga od uczestniczących państw korzystania z ich uprawnień regulacyjnych, płatniczych i politycznych w celu poprawy zdrowia populacji. Oregon zainwestował fundusze SIM w budowanie potencjału w zakresie zdrowia publicznego w celu przeprowadzania ocen zdrowia społeczności, śledzenia postępów w realizacji celów zdrowotnych populacji oraz dostarczania aktualnych informacji lokalnym społecznościom publicznym oraz organizacjom społecznym i szpitalom. W Oregonie wykorzystano również fundusze SIM w celu wdrożenia opartych na dowodach interwencji w celu poprawy zdrowia populacji, takich jak działania zapobiegające przedawkowaniu, działania kontrolujące palenie tytoniu oraz interwencje promujące zdrowie matki i dziecka, zarówno w opiece zdrowotnej, jak i otoczeniu społecznym.
Minnesota stworzy Społeczności odpowiedzialne za zdrowie , dając ACO wspólną odpowiedzialność za zdrowie populacji i zapewniając im zachęty do integracji usług i organizacji społecznych. Państwa otrzymujące nagrody drugiej rundy SIM będą musiały opracować i wdrożyć plany poprawy zdrowia populacyjnego, które odnoszą się do podstawowych mierników zdrowia populacji, koncentrują się na całej populacji i docelowo grupach wysokiego ryzyka i tych, które mają gorsze wyniki zdrowotne.
Istnieją ograniczenia ustawowego uprawnienia CMS do finansowania usług świadczonych osobom innym niż beneficjenci Medicare lub Medicaid, ale agencja może wykorzystać swoje wpływy poza wypłatę odszkodowań. Podczas gdy nasze podejście do usługodawców skupia się na populacji włączonej lub przypisanej, SIM stara się wpływać na szersze populacje. Inne modele finansowane przez CMS, takie jak Pioneer ACO i Comprehensive Primary Care Initiative, wyraźnie wymagają zaangażowania wielu uczestników, aby wzmocnić efekty naszych programów.
Finansujemy również projekty infrastrukturalne przeznaczone dla odbiorców Medicaid i Medicare, ale z korzyścią dodatkową dla innych populacji. HCIA są wykorzystywane do tworzenia rejestrów astmy, baz danych zasobów społecznościowych i mechanizmów odsyłania do usług społecznościowych, które są dostępne dla wszystkich lokalnych mieszkańców. Finansowane przez HCIA programy społecznościowe na rzecz edukacji diabetologicznej są otwarte dla nieubezpieczonych, a także beneficjentów CMS, a kampania skierowana przeciwko domniemanej immunizacji w wiejskich społecznościach latynoskich również nie ogranicza się do beneficjentów.
Niektóre projekty testują podejścia, które odnoszą się do czynników determinujących zdrowie
[hasła pokrewne: uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dorosłych reumatologia kolejka, cennik leczenia zębów, uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dorosłych reumatologia kolejka lublin ]
[patrz też: acetylowany adypinian diskrobiowy, wyszukiwarka skierowań na leczenie sanatoryjne nfz, mosty protetyczne cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Poza tradycyjnym płatnikiem – rola CMS w poprawie zdrowia populacji ad”

 1. Buckshot Says:

  Aby być zdrowym trzeba chcieć się wyleczyć!

 2. Cujo Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu dom starcow[...]

 3. Franciszek Says:

  Kolejna sprawa to otyłość na osiedlach

 4. Shooter Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: sklep z odżywkami warszawa[...]

 5. Prometheus Says:

  Konieczne jest branie leków

Powiązane tematy z artykułem: acetylowany adypinian diskrobiowy mosty protetyczne cena wyszukiwarka skierowań na leczenie sanatoryjne nfz