Medycyna estetyczna
Zabiegi medyczne oraz zdrowie

Wzrost grup medycznych opłacanych przez Capitation w Kalifornii ad 5

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Grupy te oferują model statusu lekarzy w systemach opieki zarządzanej, który różni się od statusu pracownika oferowanego przez model HMO pracowników i status podwykonawcy oferowany przez HMO, które negocjują bezpośrednio z poszczególnymi lekarzami. W przypadku wszystkich grup medycznych liczba dni hospitalizacji przypadających na 1000 zarejestrowanych w każdym roku była znacznie niższa niż średnia kalifornijska lub średnia krajowa. Wskaźniki wykorzystania dla usług lekarzy i szpitali, które zostały zgłoszone przez te grupy, nie zostały jednak dostosowane do przypadku. W związku z tym nie można było ich bezpośrednio porównać z skorygowanymi stawkami dla innych grup pacjentów. Nie można wykluczyć, że niższe wskaźniki wykorzystania szpitali i wizyty lekarzy odzwierciedlają świadczenie usług stosunkowo zdrowym grupom pacjentów. Niemniej jednak, jeśli ekstrapolować na poziom państwowy i krajowy, te niskie wskaźniki wykorzystania szpitali spowodują nadwyżkę mocy szpitala znacznie wyższą niż szacowana na podstawie wskaźników wykorzystania w modelu HMO dla personelu7.
Warto zauważyć, że w sześciu grupach liczba wizyt u lekarzy przypadających na jednego zarejestrowanego w 1994 r. Była nieco niższa niż w przypadku wszystkich hOMO w Kalifornii i HMO w całym kraju. Biorąc pod uwagę wysiłki, aby zastąpić ambulatoryjną opiekę szpitalną, można było oczekiwać większej liczby wizyt u lekarzy rocznie. Możliwym wyjaśnieniem może być zastąpienie wizyt u lekarzy i asystentów lekarza w wizytach u lekarzy. Na przykład w 1994 r. Bristol Park Medical miał 16 takich praktyków wspierających swoich 61 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Nie zgromadziliśmy jednak ogólnych danych na temat wizyt u lekarzy i asystentów lekarza, a dane porównawcze i krajowe nie były dostępne.
Należy podkreślić, że znaczna część udostępnionych nam danych pochodzi z wewnętrznych zapisów grup medycznych. Mimo że spójność i jakość danych zostały ulepszone przez Unified Medical Group Association, dokładność danych nie mogła być niezależnie zweryfikowana.
Pomimo rozwoju niezależne grupy medyczne w Kalifornii stoją przed poważnymi wyzwaniami. Sukces w zarządzanej opiece wymaga ciągłego szybkiego wzrostu, co z kolei wymaga znacznych inwestycji w nowe udogodnienia, systemy informacji zarządczej oraz pozyskiwanie dodatkowych lekarzy-członków i grup medycznych. W przeciwieństwie do HMO w niektórych stanach, w Kalifornii, z wyjątkiem Kaiser Permanente, generalnie nie starają się bezpośrednio zatrudniać lekarzy. Główny nacisk kładziono na pozyskiwanie kontraktów kupujących i wykorzystywanie ich doświadczenia aktuarialnego i ekspertyzy marketingowej. Niezależne grupy medyczne sprzedały – lub rozważały sprzedaż – wszystkie lub część swoich aktywów organizacjom niefizycznym o znacznych zasobach finansowych. Główne opcje sprzedaży aktywów obejmują sprzedaż do systemów szpitalnych i firm zarządzających lekarzami oraz udostępnianie społeczeństwu bezpośrednich ofert kapitałowych.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez nagrodę Investigatora w badaniach polityki zdrowotnej od Fundacji Roberta Wooda Johnsona.
Mamy dług wdzięczności wobec Andrew Adamsa, MD, Alberta Barnetta, MD, Victora Corsiglia, MD, Davida Drukera, MD, Richarda Ferreirę, MD, Jamesa Hillmana, Roberta Jamplisa, MD, Patricka Kapsnera, Roberta Margolisa, MD, Glorię Mayer, Ed. D., Mark Moser, Barbara Shaw, Elliot Sternberg, MD, Dirk Thornley, Mark Wagar i wielu innych, którzy przyczynili się do tego projektu badawczego.
Author Affiliations
Ze Szkoły Zdrowia Publicznego, 418 Warren Hall, University of California, Berkeley, CA 94720, gdzie prośby o przedruk powinny być kierowane do Dr Robinson.
[przypisy: stomatolog mokotów, pozycję podczas stosunku film, mosty protetyczne cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Wzrost grup medycznych opłacanych przez Capitation w Kalifornii ad 5”

 1. Gunhawk Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: medycyna naturalna[...]

 2. Igor Says:

  mam wrażenie, że ludzka głupota się pogłębia

 3. Drop Stone Says:

  [..] Cytowany fragment: leczenie[...]

 4. Kinga Says:

  jak byłam ostatnio na wakacjach to strasznie bolał mnei brzuch

 5. Lilia Says:

  Article marked with the noticed of: schodołaz kroczący[...]

 6. Celtic Charger Says:

  wlasnie z jelita grubego sie wchłaniają

Powiązane tematy z artykułem: mosty protetyczne cena pozycję podczas stosunku film stomatolog mokotów